a

Takip edilesi Bir Kanal


   Bu yazımda güzel videolar yayınlayan ve ileride daha çok gelişeceğine inandığım bir kanalı yazmak istedim.Öncelikle kanalın ismini ve bağlantısını vermekte fayda var diye düşünüyorum. Informatıon Team adlı kanala göz atmak için tıklayabilirsiniz.

   Youtube kanallarına göz atanlar tanır Ruhi Çenet diye bir kişi baya ilgi çekici ve hoş videolar yayınlıyor.Ruhi Çenet videolarına merak saldığım zaman diliminde aynı tarzda farklı kanalları da incelemek istedim.Birçok kanalı inceledim ve az çok yokladım.Yokladım derken bu kanalların abonelerine ne kadar değer verdiğini ölçecek bir takım denemeleri kastediyorum.Çoğu kanal açıkçası beni hayal kırıklığına uğrattı.Çoğuyla iletişim kurabilmek gerçekten zor.

   Gel zaman git zaman Ruhi Çenet alternatiflerini aramayı bıraktığım bir zamanda Facebook üzerinden Information Team adlı bir kanalın adını duydum.Kanalın kurucuları, Facebook üzerinden kullanıcılara kanal tanıtımlarını gönderiyorlardı.Tabii ki bana da bu yönde bir mesaj geldi.Açık konuşmak gerekirse başta çekimser durdum.Ama sonra kanalı biraz incelediğimde aslında iyi bir potansiyelin var olduğunu gördüm.Gerçekten kanalın sahipleri bu işe gönül vermişler ve işlerini heyecanla yapıyorlar.Şimdiye kadar yayınladıkları videolarda gayet başarılı bence.

   Information Team kanalının en sevdiğim yanı ise abonelerine takipçilerine değer veriyor olmaları.Facebook sayfalarından sık sık hayranlarına video önerisi soruyorlar.Hayranları tarafından gelen sorulara çok kısa bir zaman diliminde cevap veriyorlar.Bunlar çok önemli.Bu zamanda kendisini değerli gören kanalları daha çok destekliyor kullanıcılar.

   Information Team videolarından bahsetmek gerekirse(zaten altta videolarından ikisini paylaştım) Ruhi Çenet tarzı videolar yapıyorlar.Ruhi Çenet tarzı video nasıl oluyor derseniz hani olur ya böyle sıralamalı ilginç bilgiler dizilir öyle oluyor.Örnek vermek gerekirse işte "Adolf Hitler hakkında bilinmeyen 10 gerçek." gibi.En çok gazetelerin uyguladığı bu sıralama yöntemiyle farklı konuları paylaşma alışkanlığı gerçekten ilgi çeken bir uygulama.Benim de çok hoşuma giden bir yöntem.

   Neyse fazla uzatmayayım kanalı takip etmenizi öneririm.İleride iyi bir yerde olacağına inanıyorum bu kanalın.Bakalım görelim...

   Kanala ait videolardan bazıları:

Gerçekleşmeyen 9 Kıyamet Senaryosu:Tarihin En Başarılı 10 Komutanı:
Sonraki Yazı
« Önceki Yazı
Önceki Yazı
Sonraki Yazı »

LÜTFEN!

Kötü amaçlı ve Argo yorumlardan kaçınınız! Kod DönüşümKod Dönüşüm EmolojiEmoloji