a

Yeni Tasarım..


   Öncelikle merhabalar. Yaklaşık 1 aydır bloga yazı yazmıyordum. Şu sıralar okul işleri iyice zamanımı meşgul etmeye başladı. Bunun dışında bileceğiniz üzere öğretmen adayı iseniz KPSS denilen bir bela var ki hiç sormayın. Neyse bu halimize de şükür. Şimdi asıl konuya geleyim.

   Uzun süredir blogumun tasarımı konusunda düşünüp duruyordum. Eski tasarım beni bir türlü tatmin etmiyordu. Bu yüzden kolları sıvadım ve yeni bir tema yapmak istedim. Ancak yeterli bilgim olmadığından pek beceremedim. Bunun üzerine önceki gibi hazır bir tema kullanmaya karar verdim. Yine önceki gibi aldığım hazır tema üzerinde çeşitli oynamalar yaptım. Ve blogumun teması şimdi gördüğünüz hale geldi. Ben gerçekten beğendim ve galiba uzun süre bu temayı kullanacağım.

Yazı Yayınlamak Konusunda

   Daha önce de dediğim gibi şu sıralar yoğunum. Daha doğrusu yazı yayınlayacak zaman bulamıyorum. Galiba şu KPSS bitene kadar da durum böyle olacak. Fakat kendime bir planlama yaptım ve bloga düzenli yazı atma konusunda hamle yapacağım. Yani elimden geldiğince bloga yazılar atmaya devam edeceğim. 

   Bloga yazı yazamadığım gibi çoğu blogu okumaktan da uzak kaldım. Bunu da yavaş yavaş düzeltmeye başlıyorum. Kısacası yeni tasarım ile yeni bir düzen oluşturmaya çalışıyorum. Anlayışınız için teşekkürler...
    


Yazımı okuduğunuz için Teşekkür ederim.Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyiniz.
Sonraki Yazı
« Önceki Yazı
Önceki Yazı
Sonraki Yazı »

13 yorum

Anında yorum
16 Nisan 2016 23:42 Sil

Tasarımınız hayırlı olsun. Daha net bir tasarım olmuş..
KPSS de başarılar dilerim.. Yolunuz açık olsun...

Cevapla
avatar
17 Nisan 2016 00:02 Sil

Harika bir tasarım olmuş ellerinize sağlık. :)

Cevapla
avatar
Ece Evren
YAZAR
17 Nisan 2016 00:50 Sil

Çok güzel bir tema, hayırlı olsun.KPSSde başarılar.

Cevapla
avatar
Serhat Ocak
YAZAR
17 Nisan 2016 10:49 Sil

Yeni tasarım bence de başarılı. Derli toplu bir görünüm olmuş, gözü yormuyor. Hayırlı olsun, sınavda da başarılar dilerim. :)

Cevapla
avatar
18 Nisan 2016 01:23 Sil

Bu tasarımda güzel olmuş , fakat açık söylemek gerekirse ben önceki temanızı daha çok sevmiştim özellikle renkleri çok güzeldi.
Elinize sağlık.

Cevapla
avatar
21 Nisan 2016 11:20 Sil

Yeni tasarımınız hayırlı olsun. :-bd (Yorumlardaki emolojiyi kullandım.) Çok zor bir iş tasarım olayı ve zaman alıcı. Güzel olmuş, ancak insan değiştirmeye başlayınca duramıyor...:) Emoloji tamam, kullandım az önce ama 'Kod dönüşüm ne demek, yorumlarda ne işime yarar' diye sorasım geldi.

Cevapla
avatar
21 Nisan 2016 11:33 Sil

hazır şablon olduğundan kod dönüşüm de sabit geldi..Yorumlarda html kodu paylaşmaya yardımcı oluyor...Teşekkür ederim :)

Cevapla
avatar
21 Nisan 2016 12:44 Sil

Önceki tasarım iyiydi fakat benim isteklerimi karşılamıyordu..Teşekkür ederim :)

Cevapla
avatar
23 Nisan 2016 15:40 Sil

Güzek ve sade bir tema olmuş,elinize sağlık.Ben de uzak kaldım bu aralar sağlık sebeplerinden dolayı.Kpsss de başarılar dilerim;)

Cevapla
avatar

LÜTFEN!

Kötü amaçlı ve Argo yorumlardan kaçınınız! Kod DönüşümKod Dönüşüm EmolojiEmoloji