a

Blogger Uygulaması Nasıl İndirilir?bloggeruygulama
   Blogger için yapılmış bir android uygulaması vardır. Buraya tıklayarak uygulamaya ulaşabilirsiniz. Fakat Google Play mağazasında Blogger uygulaması ne yazık ki ülkemizde kullanıma kapalıdır. Ancak yine de bu uygulamayı indirmenin elbette bir yöntemi var. Hem de çok basit bir yöntem. Bu yazımda kısaca o basit yöntemden bahsedeceğim. Yazı kısa olacak ama çok işinize yarayacak emin
olun.

   Google Play mağazasında indiremediğiniz uygulamaları apk dosyalarını bularak cihazınıza kurabilirsiniz. Apk dosyası bir bakıma kurulum dosyası gibi bir şey. Yalnızca parasız olan uygulamaları değil paralı olan uygulamaları da bu yöntemle ücretsiz indirebilirsiniz. Fakat bunu pek tavsiye etmiyorum. Nitekim o uygulamaları yapmak için yapımcılar belki de gece gündüz çalışıyor. Emek saygısızlığı yapmamak için uygulamaları parayla almalıyız.

   Ülkemizde kullanılmayan Blogger uygulamasının apk dosyasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Siteye girdiğinizde dosyayı indirin. Daha sonra cihazınızda dosyanın kurulumuna başlayın. Sizden izinler isteyecek bunu onaylayın ve uygulamayı kullanmaya başlayın. Apk dosyalarını genelde belli başlı uygulamalar için tercih edin. Bilmediğiniz uygulamalarda sahtekarlık olabiliyor çünkü.

Uygulama Hakkında Fikrim

   Blogger uygulamasını kullandım fakat pek de öyle işe yarar olduğu söylenemez. Günlük tarzında blog tutmak için iyi fakat benim gibi yazılarında fotoğraflar kullanan ve pek çok düzeltme yapanlar için pek işe yarar değil. Açıkçası uygulama beni hayal kırıklığına uğrattı desem yeridir.


Yazımı okuduğunuz için Teşekkür ederim.Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyiniz.
Sonraki Yazı
« Önceki Yazı
Önceki Yazı
Sonraki Yazı »

10 yorum

Anında yorum
23 Eylül 2016 16:04 Sil

Blogger bu konuda ne yazık ki çok pasif, wordpress'in masaüstü uygulaması ve akıllı telefonlar için uygulaması var, blogger artık gerçekten çok geri kaldı, Google bir an önce yeni bir güncelleme yapması gerek bence.

Bu uygulamaya gelince, bende deneme amaçlı kullanmıştım buna benzer bir uygulama fakat dediğiniz gibi hiç bir işe yaramıyor, şu anda yeni açtığım kitap blogum ( http://www.kitaplarvar.com ) için 3 gün önce android uygulamasını telefona ve masaüstü programını bilgisayara kurdum gerçekten harika bir uygulama yapmışlar çok hızlı, Umarım Blogger'da böyle bir güncelleme yapar kısa zamanda.

Cevapla
avatar
Teknik Faul
YAZAR
23 Eylül 2016 21:12 Sil

Ben de blogger'ın uygulamasının çok limitli olduğunu düşünüyorum. Çok mecbur kalmadıkça bloguma appliaction'dan girmeyeceğimi düşünüyorum. Umarım bir an önce geliştirirler.

Cevapla
avatar
24 Eylül 2016 18:22 Sil

Yeni projeniz hayırlı olsun...Söyledikleriniz doğru ne yazık ki..

Cevapla
avatar
24 Eylül 2016 18:23 Sil

Umarım geliştirirler.aksi takdirde iyice kan kaybedecekler gibi duruyor.İlginiz için teşekkür ederim :)

Cevapla
avatar
Saadet Uslu
YAZAR
25 Eylül 2016 18:16 Sil

Malesef bin teknoloji konusunda çok cahilim. Bazen sizlerde gördüğüm şeyleri bloğuma uygulamaya çalışıyorum o bile zul bana..

Cevapla
avatar
25 Eylül 2016 18:35 Sil

Bu uygulamayı birkaç sene önce ben de denemiştim. Google neden adam gibi bir uygulama yapmıyor? Anlamak zor. Tahminimce Blogger üzerinden para kazanamaması nedeniyle blog sistemini umursamıyor. Mobilden, tablet dışında, yayın girmek gerçekten de çok zor. İletişim sayfası, yorum paneli, mobil uygulama, içeriği kategorilere ayıramama en büyük Blogger sorunları...

Cevapla
avatar
28 Eylül 2016 11:26 Sil

Teknoloji konusunda ne yazıkki çoğumuz yetersiz bir konumdayız. Ben de çoğu geliştirmeyi başka yerlerden aldım diyebilirim. İlginiz için Teşekkür ederim. :)

Cevapla
avatar
28 Eylül 2016 11:28 Sil

Ne yazıkki yazdıklarınız dahil çok sorun var umarım giderirler...Ilginiz için Teşekkür ederim :)

Cevapla
avatar
1 Ekim 2016 12:35 Sil

Blogger uygulamasından yazınız sayesinde haberim oldu. Apk nin kelime açılımını bile bilmiyordum. Bu konularda çok cahilim cok:) Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Cevapla
avatar
8 Ekim 2016 11:50 Sil

Blogger bu konuda çok geri kaldı malesef.

Cevapla
avatar

LÜTFEN!

Kötü amaçlı ve Argo yorumlardan kaçınınız! Kod DönüşümKod Dönüşüm EmolojiEmoloji