19 Şubat 2017 Pazar

Jeff The Killer Gerçekten Var mı?

killerjeff


DİKKAT! Bu yazı kişiyi rahatsız edecek görseller barındırıyor. 18 Yaşından küçükseniz veya rahatsız olacağınızı düşünüyorsanız lütfen kendiniz için bu yazıyı okumayı bırakın.

   Korkutucu yüzüyle ve aynı derecede korkutucu gülüşüyle uykularımızı kaçırmaya aday olan Jeff The Killer gerçekten var mıdır? Onun ardındaki korkutucu hikaye ne derece doğrudur? Bu yazımda Jeff The Killer karakterinin var olup olmadığını kesin bir şekilde yazacağım. Eğer onun varlığına inanıyorsanız okumaya devam edin. İnanmıyorsanız arkanızı kollayın. (Şaka şaka şöyle bir korkutucu giriş yapayım dedim.)

Kimdir Bu Jeff The Killer?

   Daha çok anime karakterlerine benzettiğim bu ablamız şu sıralar internet aleminde bolca tartışılır olmuş. Öncelikle söylemeliyim ki Slender Man kadar olmasa da paranormal karakterler açısından popülaritesi yüksek. Özellikle yüz ifadesi, siyah gözler ve gülüşü (Gülüş değil bildiğin çığlık) Jeff The Killer'a  korkutucu yapan özelliklerdir. Ayrıca bir de hikayesi vardır bunun.

killerjeff2

   Hikayede özetle, Jeff ve ailesi yeni bir mahalleye taşınır. Mahalledeki diğer çocuklar Jeff'e zorbalık yapmaya başlarlar. Bir gün Jeff dayanamaz ve çocuklardan birini kardeşi de yanındayken bıçaklayarak öldürür. Polis kapılarına geldiğinde ise Jeff'in kardeşi ben yaptım deyip suçu üstüne alır. Jeff bu duruma kızar ve zorbalık eden çocuklarla tekrar karşı karşıya gelir. Bu sefer niyeti onları öldürmektir. Kovalamaca başlar. Bu kovalamaca sonucunda da bir şekilde Jeff'in gözlerine klorak karşımı bir sıvı dökülür. (O yüzden siyah) Ayrıca yine bu kovalamaca da yüzü yanar. (O yüzden yüzü bembeyaz) Bu olay sonrasında zaten Jeff'in kafası iyice yanar. Bir de ağzına bıçakla Joker icabı gülücük yapar. (Allah akıl fikir versin ne diyeyim)

    Peki bunlar gerçekten yaşanmış mıdır? Özellikle çocukları hedef alan bir Jeff The Killer gerçekten var mıdır?

İnternet Efsanesi

    Jeff The Killer bir creepypaste ürünüdür. Peki creepypaste nedir? Bu bir sitedir. İçerisinde çeşitli paranormal hikayeler yazılıdır. Bu hikayelerin çoğu da genelde uydurmadır. Şunu kesin bir şekilde tekrarlıyorum böyle bir karakter yoktur. Bu sadece hayal ürünüdür. Yani eğer aranızda bunu gerçek sanıp korkanlarınız varsa korkmayın! Peki Jeff The Killer karakteri nasıl popüler oldu? Bazı videolar ile. Bu videolarda Jeff The Killer olduğu söylenen fotoğraf arka planında çığlıkla aniden çıkıyordu. Fotoğrafa gelince. Fotoğraf gerçekten bir kıza ait fakat üzerinde çeşitli oynamalar yapılarak hayali Jeff The Killer'a benzetilmiş. 

   Özetle Jeff The Killer diye bir psikopat yok. Rahat uyuyabilirsiniz.


Yazımı okuduğunuz için Teşekkür ederim.Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyiniz.

11 yorum:

 1. Ben hiç tanımıyorum kendilerini. benim ufaklık çığlğkları pek sever bundan korkar mıki

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çoğu çocuk korkuyor bundan..İlginiz için teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Gece su almak için mutfağa bile gidemeyen çocuklar için iyi olmuş 😂 (Kuzenim 6 yaşında ve ilk gördüğünde 2 - 3 hafta doğru düzgün uyku uyuyamadı da )

  YanıtlaSil
 3. komik yaşım 12 ve bu gibi görüntülerden rahatsız olmuyorum

  YanıtlaSil
 4. BEN ÇOK KORKUYORUM AMA BENİ RAHATSIZ ETMİYOR

  YanıtlaSil
 5. lan ben gerçek olmalarını istiyordum gerçi bende bir tür piskopatım ama konu bu diyil

  YanıtlaSil
 6. Ben gerçek inanıyorum bir kanalından yiğit Alp çavdar jet the killer aradı ama ben telefon numaraları buldum

  YanıtlaSil
 7. Ben gerçek inanıyorum bir kanalından yiğit Alp çavdar jet the killer aradı ama ben telefon numaraları buldum

  YanıtlaSil
 8. Gerçek Resmin çok korkunç yüzü beyaz ve siyah gözleri çok korkunç

  YanıtlaSil
 9. daha orta okula geçmedim.ama jeff the killerı çooook seviyorum.

  YanıtlaSil

LÜTFEN!

Kötü amaçlı ve Argo yorumlardan kaçınınız!