17 Eylül 2017 Pazar

Hayaletli Tren İstasyonu

hayalet-tren

DİKKAT! Bu yazı kişiyi rahatsız edecek görseller barındırıyor. 18 Yaşından küçükseniz veya rahatsız olacağınızı düşünüyorsanız lütfen kendiniz için bu yazıyı okumayı bırakın.

    Günümüzde trenle yolculuk çokça kullanılan toplu ulaşım olanaklarından birisidir. Özellikle hızlı trenlerin yaygınlaşmasıyla demiryolu tekrardan eski önemine kavuşmaya başlamıştır. Avrupa'da ve Amerika'da trenler önemli ulaşım aracıdır. Bu gelişmelere bağlı olarak tren istasyonları da her geçen gün çoğalmaya devam ediyor. Bu yazımızda belki de en gizemli tren istasyonundan bahsedeceğiz. Bu tren istasyonu iddialara göre sadece yaşayanları değil ölüleri de misafir ediyor.Tren İstasyonundan Yükselen Çığlıklar

panteonnes    Panteones Tren İstasyonu Meksika'da bulunan ve çok sayıda kişi tarafından kullanılan bir istasyondur. Panteones İspanyolca'da "mezarlık" anlamına gelmektedir. Bu istasyonu sıradanlıktan çıkaran ise sadece ismi değil aynı zamanda içerisinde meydana gelen esrarengiz olaylardır. Söylentiye göre bu istasyonda bazı kişiler ölülerin çığlıklarını duymaktadır. Bazı görgü tanıkları da bu istasyonda hayalet gördüklerini iddia etmiştir. Çok sayıda insan bu söylentilerin veya iddiaların doğru olduğuna inanmaktadır. Bu yüzden istasyon bir bakıma hayaletli istasyon olarak adlandırılmaktadır.


    Panteones Tren İstasyonunda yaşanan esrarengiz olayları bazı paranormal maceracılar görüntülediklerini iddia ediyor. Aşağıya bu görüntülerden birisini bırakıyoruz. Bizce görüntülerde anlaşılır pek bir şey yok. Daha çok kurmaca gibi duruyor. Ancak yine de çok sayıda insan bu tren istasyonunda esrarengiz bir şeyler olduğuna inanıyor.
Yazımızı Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederiz. Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.

1 yorum:

  1. Ilginç. Dünyada yalniz olmadigimiza ve göremedigimiz daha birçok seyin olduguna inanirim hep.

    YanıtlaSil

LÜTFEN!

Kötü amaçlı ve Argo yorumlardan kaçınınız!