1 Ekim 2017 Pazar

Bir Garip Cadı Tahtası Saldırısı

cadı-tahtası

    Orijinal ismiyle Ouija yani bizim dilimizle Cadı Tahtası aslında çoğumuzun yabancı olmadığı bir nesnedir. Nitekim çoğu korku filmlerinin hatta oyunlarının vazgeçilmez nesnelerinden birisidir. Özellikle ruh çağırmak  için kullanılan bu nesne genellikle tahtadan yapılır. Nadir de olsa mermerden yapılan modelleri de vardır. Bu tahtanın zeminine konulan fincan, ok vs. tarzında nesneler hareket eder ve sözde ruh ile iletişim kurulur. Gerçekten işe yarıyor mu yaramıyor mu bilemiyoruz fakat bu tahtanın işin içinde olduğu garip bir olay dikkat çekici. İşte bu yazımızda bu olayı yazmak istedik.Cadı Tahtasından Gelen Emir!

    2012 Yılında bir gece vakti Teksas polisi ölümcül bir bıçaklı saldırı ihbarı aldı. Derhal olayın gerçekleştiği mekana hareket ettiler. Olay yerine geldiklerinde iki genç ile karşılaştılar. Gençlerden birisi karnından bıçaklanmıştı. Derhal bıçaklanan genç hastaneye kaldırıldı. Öteki genç ise sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü. Olay yerinde bir de Cadı Tahtası vardı. İşler garipleşiyordu.

    Bıçaklanan genç uzun süre yoğun bakımda kaldıktan sonra kurtuldu. Onu arkadaşının bıçakladığı ortaya çıktı. Peki ama neden? Saldırgan genç sorgulandığında o gece ruh çağırmak için Cadı Tahtasını kullandıklarını söyledi. Daha sonra bu tahta vasıtasıyla ruhla iletişim kurduklarını bu ruhun arkadaşını bıçaklaması konusunda emir verdiğini söyledi. İşin garip kısmı bıçaklanan arkadaş da bunu doğruluyordu. Bu gerçek miydi? Yoksa iki arkadaş birbirlerini kurtarmak için böyle bir yalana mı başvurmuştu? Ortada gizemli bir durumun olduğuna elbette şüphe yok.

    Siz siz olun Cadı Tahtasını kullanırken iki defa düşünün. Evet belki bu gerçek dışı bir olay olabilir. Fakat ne olur ne olmaz dikkat!


Yazımızı Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederiz. Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.

3 yorum:

  1. İki arkadaş biraz heyecan peşinde koşmuş gibi geliyor. Yoksa cadı tahtası efsanesi gerçek midir bilinmez...

    YanıtlaSil
  2. Aman ben korkarim öyle islere bulasmaktan 😄😄😄

    YanıtlaSil
  3. Bu işlere girmemekte yarar var 😀

    YanıtlaSil

LÜTFEN!

Kötü amaçlı ve Argo yorumlardan kaçınınız!