4 Şubat 2018 Pazar

İzlemeye Değer Bir Youtube Dizisi: Hile

dizi-hile

    Televizyon alışkanlığımız artık her geçen gün değişiyor. Alışkın olduğumuz televizyon sektörü yavaş yavaş değişime uğruyor. Artık dizi izlemek için sadece televizyon ekranlarına bakmamıza gerek yok. İnternet yeni nesil bir televizyon dünyası sunuyor bize. Blogumuzda Tv Dünyası adı altında bu sektör ile ilgili çeşitli yazılar yazdığımızı biliyorsunuzdur. Bu sefer ki yazımız da yeni nesil televizyon dünyası ile ilgili olacak. Sizlere çok beğendiğimiz bir Youtube dizisinden bahsetmek istedik.Filmler ve Filimler Oluşumu Hakkında

    Dizinin ismi: Hile. Yapımcılığını Filmler ve Filimler ekibi üstleniyor. Bu ekip hakkında bilgi vermek gerekiyor biraz. Kendileri filmi filimlerden ayıran bir oluşumdur. Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyiz. Şöyle ki; oluşumun film dedikleri iyi filmleri temsil ederken filim dedikleri ise kötü filmleri temsil ediyor. Küçücük bir harf oyunuyla film incelemeleri yapıyorlar yani. Eğer denk gelirseniz mutlaka parodilerini izleyin deriz. Eğlenceli ve komik gerçekten. Neyse biz konumuza dönelim. 

    Hile dizisi sadece Filmler ve Filimler Youtube kanalından yayınlanıyor. Her bölümü yaklaşık 20 dakika falan. İki haftada bir yeni bölüm yayınlıyorlar. Eee yaptıkları iş kolay değil. Çünkü kendi imkanlarıyla bu diziyi yapmaya çalışıyorlar. Aslında Youtube ortamında çok sayıda dizi girişimi var ama kaliteli olan dizi sayısı az. Bunlardan birisi işte bu Hile dizisi bizce. Neden bunu söylüyoruz çünkü gerçekten konusu güzel.

Bir Oyun Hayatları Ne Kadar Değiştirebilir?

    Dizinin ana karakteri Felix adlı bir bilgisayar kurdu. Bu abimiz bildiğiniz hacker. Ama öyle yasa dışı işlere bulaşan bir hacker değil. Adam gibi oturup şirketlerden gelen oyunları inceleyen açıklarını bulan arada da bunların hile kodlarını yazıp para kazanan birisi. Bu Felix denen abimize bir gün yeni bir oyun geliyor. Ve işte burada Felix'in hayatı değişiyor. Çünkü oyun gerçek hayatla ilişkili olan bir oyun. Yani oyunda ne yapıyorsanız gerçek hayata etki ediyor. Felix abimiz de bu oyundan emin olmak için verilen suikast görevini yapınca olaylar karışıyor. 

    Dizinin konusu anlayacağınız üzere Bilim Kurgu türünden. Evet biraz da bu yüzden ilgimizi çekti diyebiliriz. Neyse daha fazla uzatmayalım. Zaten aşağıya tanıtım videosunu da koyduk. Eğer ilginizi çekiyorsa mutlaka izleyin deriz.
Yazımızı Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederiz. Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LÜTFEN!

Kötü amaçlı ve Argo yorumlardan kaçınınız!