25 Ağustos 2018 Cumartesi

Temamızı Neden Değiştirdik

blogagag

    Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 5 aydır bloga yeni yazı eklemiyordum. Bu hafta itibariyle yeniden aktif olarak yazmaya başladım. 5 Aylık süreç boyunca çeşitli başka işlerle ilgilendim diyebilirim. Açıkçası bloga yazı yazmak için zaman bulamadım. Ayrıca blogun çeşitli sıkıntılarıyla bu süreçte yakından ilgilenemedim. Neyse artık daha aktif olmaya çalışacağım.

    Blogun tasarımını neden değiştirdik? Aslında bu sorunun cevabı basit. Uzun süredir kullanışlı, kullanıcı dostu bir tasarıma geçmeyi düşünüyorduk. Fakat pek kodlama bilmediğimiz için ve itiraf etmek gerekirse bu tasarım işinden pek anlamadığımız için bu süreç uzadıkça uzadı. Çeşitli hazır temalar üzerinde oynamalar yapsak da bunların pek de kullanışlı olmadığı fikrine vardık. Sonunda ise bloggerın kendi hazır basit tasarımını kullanmaya karar verdik. Peki bizim için bunun avantajı olacak mı? Elbette olacak. Bloggerın kendi tasarımı üzerinde kolay bir şekilde oynamalar yapabiliyoruz. Diğer hazır temalarda bunu yapmak çok zor oluyor. Ayrıca bu tema daha güvenilir sorunsuz diyebiliriz. Nitekim hazır temalarda sorunların çıkma olasılığı daha fazla ki önceki temamızda bunu yaşadık.

Blogun Gidişatı

    5 Ay gibi uzun bir süreden sonra blogu yeniden aktif hale getirirken blogda bazı şeylerin değişmesine karar verdik. Artık Televizyon Dünyası adı altında bir kategorimiz olmayacak. Yani o tarafla ilgili yazı yazmayacağız. O tarafla ilgili yazılarımızı yazıyoruz adlı diğer blogumuzda yeterince yazmaya çalışacağız zaten. Sanal Dünya ile ilgili yazılar yazmaya devam edeceğiz. Ayrıca ilginç konuları da yazmaya devam edeceğiz. Bunun dışında ara ara Karalamalar kategorisi altında çeşitli yazılarımız olacak. Bir de Görev : Hakimiyet tarzı hikayelerimiz olacak. Onları da Hikayelerimiz kategorisi altında bulabileceksiniz.

   Saygılarla. 


Yazımızı Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederiz. Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.

4 yorum:

 1. Tekrar hoş geldin aramıza. Yeniden yazmaya başlamış olmana çok sevindim. Bende bloggerın kendi hazır temasını düzenliyorum. Bloggerin hazır temalarını düzenlemek hepsinden daha faydalı ve avantajlı bence de. Yeni teman gayet şık ve kullanışlı olmuş emeğine sağlık. Bu arada eğer kodlama kısmıyla ilgili takıldığın yapamadığın ve ya yapmak istediğin her hangi bir şey olursa mesaj atmaktan çekinme. Elimden geleni yaparım. Bloglar sosyal medyanın bozulmayan tek dünyası ve ben bu dünyadaki blogdaşlarımı ailemin bir parçası olarak görüyorum. Yeni yazılarını okumak ümidiyle. Sevgilerimle. Vesselam...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederiz. Kodlama kısmında takıldığımız bir nokta olursa mutlaka kapınızı çalacağız :) Bloglar gerçekten çok önemli ve değerli.

   Sil
  2. Rica ederim (: Ne zaman isterseniz kapımı çalabilirsiniz (:

   Sil
 2. Yeni tema güzel olmuş 😉 Yeni yazıları bekliyoruz.

  YanıtlaSil

LÜTFEN!

Kötü amaçlı ve Argo yorumlardan kaçınınız!